Povlakování PVD

POVLAKY PRO TVÁŘENÍ A ZPRACOVÁNÍ MOSAZI

Advamat vyvíjí vysoce výkonné povlaky na bázi HiPIMS CrN a wolframu pro tváření a zpracování mosazi. Tato technologie nabízí skvělou adhezi povlaku k nástroji a minimální adhezi mosazi k nástroji. Tím naše povlaky zvyšují výkon, ale také významně snižují náklady vaší firmy. Nabízíme zpracování Cost-benefit analýzy zdarma. Zavolejte nám a zjistěte, jak můžeme pomoci ušetřit náklady i ve vaší výrobě.

Ušetřete minimálně 20 % svých nákladů: Objevte povlaky HiPIMS společnosti Advamat!

Výhody HiPIMS povlaků pro tváření mosazi

HiPIMS (High-Power Impulse Magnetron Sputtering) je moderní technologie povlakování, která využívá vysokovýkonné impulzní magnetronové rozprašování pro vytvoření tenkých, ale extrémně odolných povlaků.

  • Úspora nákladů: Naše HiPIMS povlaky vám umožní ušetřit minimálně 20 % na nákladech díky jejich dlouhé životnosti a sníženým nákladům na údržbu.

  • Zvýšená odolnost: Tvrdý a odolný povrch významně prodlužuje životnost nástrojů určených pro tváření mosazi.

  • Zlepšený výkon: Snížením tření a opotřebení zlepšují naše povlaky efektivitu nástrojů, což vede ke hladšímu provozu.

  • Anti-přilnavé vlastnosti: Povlaky zabraňují přilnavosti materiálů k povrchům nástrojů, což vede k lepšímu zpracování mosazi.

Životní cyklus mosazného tvářecího nástroje

Vlastnosti

HiPIMS CrN 

HiPIMS Wolfram

Tvrdost

2000 HV

2200 HV

Tloušťka povlaku

1-5 µm

1-5 µm

Přilnavost mosazi

nízká

velmi nízká

Koeficient tření

0,5

0,4

Přilnavost povlaku

vysoká

velmi vysoká

Přizpůsobené řešení pro vaše potřeby

Nabízíme širokou škálu HiPIMS povlaků s různou tloušťkou a povrchovými úpravami, které jsou navrženy tak, aby splňovaly konkrétní požadavky a aplikace vašeho průmyslového procesu. Naše povlaky využívají zákazníci v průmyslu zpracování mosazi. Podívejte se na reference.