Povlakování PVD

REFERENCE

Mezi naše spokojené klienty patří světoznámí skláři, čeští výrobci plastů nebo zbrojovky. Podívejte se na naše inovační řešení pro skláře v Sans Souci, nebo jak jsme pomohli ušetřit peníze zbrojovce Sellier & Bellot.

Náhrada chromování

Pro firmu Sellier&Bellot, předního výrobce nábojů, jsme řešili alternativu chromování na razníky pro tváření mosazi. V projektu jsme provedli návrh unikátního řešení, ověření na výrobní technologii, výběrové řízení na dodavatele technologie a implementaci výrobního postupu na zařízení zákazníka.

Díky naší spolupráci ušetřil zákazník 50% na investici do výrobního zařízení, úspěšně nahradit tvrdochromování bez nutnosti měnit další výrobní postupy a zároveň o desítky procent zvýšil životnost nástrojů.

Logo Sellier
Náboje Sellier Bellot
sans souci logo
Sanssouci

Vývoj dekorativních povlaků

Sans Souci je místem, kde se mísí design s nejnovějšími technologiemi a kde vznikají ty nejnápaditější interiérové a architektonické instalace. Pro tyto skláře vytváříme povrchy, které jsou krásné a funkční. Se zákazníkem realizujeme mnoho vývojových projektů, které vedou k obecnému zlepšení a inovování instalovaného povlakovacího hardwaru, řešíme strategický vývoj povlaků a dekorů do budoucna a poskytujeme technologickou podporu v oblasti magnetronového naprašování.

Tlakové lití hliníku

V rámci naší spolupráce s firmou Šlechta a.s. byl optimalizován povlak pro tlakové lití hliníku. Optimalizace probíhala pro významného dodavatele hliníkových součástí v automotive průmyslu. Do finálního testování byly pozváni čtyři dodavatelé a testování probíhalo na pinech D8, které byly umístěny proti vtoku do formy. Výsledky testování ukázaly, že inovovaný povlak je významně lepší než stávající řešení, dokáže porazit ostatní dodavatele a zachovává stejnou výrobní cenu.

Firma Šlechta a.s. tak získala nový produkt a stabilního zákazníka do portfolia.

Logo Šlechta a.s.
Lití hliníku Altin