PVD povlakování nástrojů

PVD POVLAKOVÁNÍ NÁSTROJŮ

Specializujeme se na povlakování tvářecích nástrojů a zvyšujeme produktivitu obráběcích nástrojů. Povlakujeme zápustky, formy, protahovací a válcovací nástroje pro tváření kovů, plastů a keramiky.

Povlakovani komponentu a dílů

PVD POVLAKOVÁNÍ DÍLŮ

Provádíme povrhovou úpravu různých strojních součástí technologií PVD. PVD povlaky nanášíme v malých i velkých sériích. Zvyšujeme životnost a použitelnost strojních dílů a součástí pro strojní, letecký, automobilový průmysl, optický i potravinárenský průmysl.

Povlakování DLC

DLC POVLAKY

Nanášíme povlaky DLC na strojní díly, kluzná ložiska a nástroje. DLC povlaky se používají pro snížení tření, chrání nástroj proti adhezivnímu a abrazivnímu opotřebení a zároveň jako účinná ochrana proti korozi. Máme zkušenosti se sériovou i kusovou výrobou.

KONTAKTUJTE NÁS!
TiN tvareni
DLC abraze
DLC tření
AlTiN extrusion
TiN mill
DLC TMD plasma
TiN cutting tools
PVD DLC Knives

Prof. Ing. Tomáš Polcar, Ph.D.profesor,

  • výzkumník PVD povlaků a tribologie a zakladatel AdvaMatu

"Naším cílem je vytvořit most mezi vědou, tak jak ji známe z akademického prostředí, a průmyslem tím, že zprostředkujeme srozumitelné spojení mezi těmito dvěmi specifickými světy. Náš tým vyvinul efektivní cestu jak přinést nejnovější vědecké výsledky z laboratoře až na práh vaší společnosti."

Firma AdvaMat s.r.o. se dohodla o partnerství s českou firmou Šlechta, a.s. (www.slechta.com) zabývající se leštěním a servisem tvářecích nástrojů a strojních dílů. Firma Šlechta odkoupila povlakovací technologii a převzala stávající zaměstnance AdvaMatu, které doplní vlastním personálem. AdvaMat s.r.o. již nebude aktivní v komerčním povlakování, nadále se bude věnovat pouze výzkumu a vývoji.

 

Povlakování bude i nadále ve stávajících prostorách v Jihlavě. Hlavní výhodou pro naše zákazníky je rozšíření nabídky povrchových úprav o leštění a servis nástrojů, větší stabilita a zejména možnost rozvoje povlakování.