povlaky, pvd, chromování,

Náš tým a kariéra

V roce 2009 vznikla výzkumná skupina na ČVUT pod vedením Tomáše Polcara. V roce 2014 vznikla firma Advamat s.r.o., která se specializuje na vývoj a inovace povrchů zvyšujících odolnost a životnost nástrojů a nabízí dekorativní povrchy pro plasty, sklo a kovy. V Advamatu klademe důraz na inovace a environmentální standardy. Našim klientům poskytujeme komplexní podporu a dlouhodobou spolupráci pro zajištění optimálních výsledků.

HISTORIE

historie Advamatu od založení po současnost

Tým

Prof. Tomáš Polcar, PhD.
Founder
Tomáš Polcar

Profesor na ČVUT a na University of Southampton ve Velké Británii. Jeho výzkum se zaměřuje na problematiku tenkých povlaků připravovaných magnetronovým naprašováním, tribologii a vývoj nových nanostrukturních slitin. Získal řadu mezinárodních i národních projektů.

Ing. Martin Daněk, PhD.
Managing Director
Ing. Martin Daněk, PhD

Vystudoval obor Přístrojová a řídící technika na Fakultě strojní na ČVUT. Doktorandské studium dokončil na Fakultě elektrotechnické v oboru Pokročilé materiály. Mluví sedmi jazyky, několik let žil v zahraničí. 

Ing. Tomáš Vítů, PhD.
Research Scientist
Tomáš Vítů

Vystudoval fakultu strojní na ČVUT, zaměřuje se na tribologii tvrdých povlaků odolných proti opotřebení a samomazných povlaků. Publikuje vědecké práce. Vyučuje fyziku na katedře aplikované matematiky Fakulty dopravní ČVUT.

Ing. Martina Adlerová
Project Manager
Martina Adlerová

Vystudovala Management a Informační technologie na VŠE v Praze. Pracovala v ČT24, následně jako lektorka v technickém vzdělávání. Je grafičkou a fotografkou na volné noze. 

Ing. Matěj Buřil
Plasma Process Engineer
Matěj Buřil

Vystudoval materiálové inženýrství na Fakultě strojní ČVUT. Při svém doktorském studiu se věnuje tématu tribologických vrstev. Má dlouholeté zkušenosti s magnetronovým naprašováním.

Ing. Pavla Daňková
Biomedical Engineer
Ing. Pavla Daňková

Vystudovala obor Přístroje a metody pro biomedicínu na Fakultě biomedicínského inženýrství na ČVUT. Absolvovala stáže v Berlíně v oblasti magnetické rezonance. Je lektorkou fitness skupinových lekcí.

nábor
bublina

Zajímají vás nanotechnologie? Přidejte se k nám.

[email protected]

+420 605 512 060